oferty pazdziernik.PNG

RODZINNE

PORANKI

Każdego dnia od godz 9:00 do 12:00 zapraszamy na nasz tor najmłodszych entuzjastów ścigania. W jednym promocyjnym pakiecie w cenie 139 zł otrzymacie cztery przejazdy gokartami LR5 lub RT8 lub 2 przejazdy gokartami 2DRIVE oraz dwie dowolne kawy dla rodziców. W  tych godzinach w przyjaznej, niespiesznej atmosferze, pod okiem instruktora możecie korzystać z toru i gokartów tak, jak lubicie najbardziej. Wy decydujecie jakimi gokartami oraz kiedy pojedziecie poszczególne wyścigi. Instruktor udzieli wskazówek, aby szybciej i bezpieczniej pokonywać zakręty.

 

TANIE

PONIEDZIAŁKI

W każdy poniedziałek możecie korzystać z toru w niższej cenie. Tego dnia zawsze dużo się dzieje i możecie być pewni, że z łatwością dołączycie do spontanicznie stworzonego wyścigu.

 

CZWARTKOWY 

IRON MAN

IRON MAN to wymagający pod względem kondycyjnym 20 minutowy wyścig. Każdy IRON MAN poprzedzony jest  5 minutowym wyścigiem kwalifikacyjnym w którym walczysz o pozycję w wyścigu głównym. Czwartkowy IRON MAN ma charakter imprezy OPEN. Nie musisz już czekać aż twoi znajomi zbiorą się razem. W każdy czwartek od godz. 17:00 możesz doświadczyć  emocji towarzyszących prawdziwemu ściganiu.

 
 
 
 
 

SZKÓŁKA

KARTINGOWA

Szkółka to propozycja dla osób, które chcą rozwijać talent w panowaniu nad pojazdem, doskonalić szybką i bezpieczną jazdę na torze, a co za tym idzie, również na drodze.

Terminy spotkań indywidualnie ustalane z instruktorem prowadzącym zajęcia.  W miarę zdobywania umiejętności uczestnicy biorą udział w wyścigach specjalnych IRON MAN oraz np: Wyścigu pod prąd KLUBU 25.

KLUB 25

KLUB 25 wziął swoją nazwę od trudnego do osiągnięcia czasu poniżej 26 s. Do KLUBU 25 należeć może każdy kto osiągnie czas jednego okrążenia poniżej 26 s. Osiągnięcie takiego czasu świadczy o tym, że jesteś szybkim kierowcą i potrafisz jeździć gokartem. Wszyscy klubowicze zyskują dodatkowe przywileje: mogą jeździć szybszymi gokartami, uczestniczyć w wyścigach pod prąd oraz wszelkich wyścigach specjalnych np. ze zmienioną konfiguracją toru.

NIGHT RIDE

Każdego dnia po zachodzie słońca jest dostępna dla was specjalna oferta.
Pakiet 6 przejazdów
Quick Race 8 min

do podziału na grupę

od jednej do sześciu osób.
Weź ze sobą znajomych i przyjdźcie pojeździć na oświetlonym torze.
Zapraszamy codziennie
między 17:00 a 19:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

ICE KARTING

Jesteśmy przygotowani na każde warunki atmosferyczne. Jak spadnie śnieg to będziemy mogli wykorzystać nasze opony z kolcami. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił na oblodzonym terenie. Jeżeli temperatury spadną poniżej 0°C,

będziemy gotowi!

  • White Facebook Icon
  • Biały YouTube Ikona
  • White Instagram Icon
  • White Google+ Icon

Copyright © 2018 Tor Półwysep