top of page
rodzinne_poranki_białe.png

RODZINNE

PORANKI

Każdego dnia od godz 9:00 do 12:00 na nasz tor zapraszamy najmłodszych entuzjastów ścigania. W jednym promocyjnym pakiecie w cenie 219 zł otrzymają Państwo cztery przejazdy gokartami LR5 lub RT8 lub 2 przejazdy gokartami 2DRIVE, oraz dwie dowolne kawy dla rodziców. W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem instruktora, każdy młody kierowca może spróbować swoich sił. Instruktor udzieli również wskazówek jak szybciej i bezpieczniej pokonywać zakręty.

RODZINNE PORANKI
tanie_poniedziałki_białe_transparentne.p

TANIE

PONIEDZIAŁKI

W każdy poniedziałek możecie korzystać z toru w niższej cenie. Tego dnia zawsze dużo się dzieje i możecie być pewni ,że z łatwością dołączycie do spontanicznie stworzonego wyścigu.

TANIE PONIEDZIALKI
ironman białe.png

CZWARTKOWY 

IRON MAN

IRON MAN to wymagający pod względem kondycyjnym 20 minutowy wyścig. Każdy IRON MAN poprzedzony jest  5 minutowym wyścigiem kwalifikacyjnym w którym walczysz o pozycję w wyścigu głównym. Czwartkowy IRON MAN ma charakter imprezy OPEN. Nie musisz już czekać aż twoi znajomi zbiorą się razem. W każdy czwartek od godz. 19:30 możesz doświadczyć  emocji towarzyszących prawdziwemu ściganiu.

CZWARTKOWY IRON
szkółka_kartingowa__białe__transparentne

SZKÓŁKA

KARTINGOWA

Szkółka to propozycja dla osób, które chcą rozwijać talent w panowaniu nad pojazdem, doskonalić szybką i bezpieczną jazdę na torze, a co za tym idzie, również na drodze.

Terminy spotkań indywidualnie ustalane z instruktorem prowadzącym zajęcia.  W miarę zdobywania umiejętności uczestnicy biorą udział w wyścigach specjalnych IRON MAN oraz np: Wyścigu pod prąd KLUBU 25.

KLUB 25

Klub 25 biały.png

KLUB 25 wziął swoją nazwę od trudnego do osiągnięcia czasu poniżej 25 s. Do KLUBU 25 należeć może każdy kto osiągnie czas jednego okrążenia poniżej 25 s. Osiągnięcie takiego czasu świadczy o tym, że jesteś szybkim kierowcą i potrafisz jeździć gokartem. Wszyscy klubowicze zyskują dodatkowe przywileje: mogą jeździć szybszymi gokartami, uczestniczyć w wyścigach pod prąd oraz wszelkich wyścigach specjalnych np. ze zmienioną konfiguracją toru.

ICE KARTING.png

ICE KARTING

Jeżeli zima na to pozwoli ścigamy się na oponach z kolcami po lodzie.

KLUB 25
SZKOLKA KARTING
ICE
bottom of page