top of page
rodzinne_poranki_białe.png

RODZINNE

PORANKI

Każdego dnia od godz 8:00 do 12:00 zapraszamy na nasz tor najmłodszych entuzjastów ścigania. W jednym promocyjnym pakiecie w cenie 119 zł otrzymacie cztery przejazdy oraz dwie dowolne kawy dla rodziców . W  tych godzinach w przyjaznej , niespiesznej atmosferze, pod okiem instruktora możecie korzystać z toru i gokartów tak jak lubicie najbardziej. Wy decydujecie jakimi gokartami oraz kiedy  pojedziecie poszczególne wyścigi. Instruktor udzieli wskazówek aby szybciej i bezpieczniej pokonywać zakręty.

RODZINNE PORANKI
tanie_poniedziałki_białe_transparentne.p

TANIE

PONIEDZIAŁKI

W każdy poniedziałek możecie korzystać z toru w niższej cenie. Tego dnia zawsze dużo się dzieje i możecie być pewni ,że z łatwością dołączycie do spontanicznie stworzonego wyścigu.

TANIE PONIEDZIALKI
ironman białe.png

CZWARTKOWY 

IRON MAN

IRON MAN to wymagający pod względem kondycyjnym 20 minutowy wyścig. Każdy IRON MAN poprzedzony jest  5 minutowym wyścigiem kwalifikacyjnym w którym walczysz o pozycję w wyścigu głównym. Czwartkowy IRON MAN ma charakter imprezy OPEN. Nie musisz już czekać aż twoi znajomi zbiorą się razem. W każdy czwartek od godz. 18:00 możesz doświadczyć  emocji towarzyszących prawdziwemu ściganiu.

CZWARTKOWY IRON
szkółka_kartingowa__białe__transparentne

SZKÓŁKA

KARTINGOWA

Szkółka to propozycja dla osób które chcą rozwijać  talent w panowaniu nad pojazdem, doskonalić szybką i bezpieczną 

jazdę na torze a co za tym idzie również na drodze.

Główne spotkania odbywają się we Wtorki i Piątki o godzinie 11:00 W miarę zdobywania umiejętności uczestnicy biorą udział w wyścigach specjalnych IRON MAN oraz np: Wyścigu pod prąd KLUBU 25.

KLUB 25

Klub 25 biały.png

KLUB 25 wziął swoją nazwę od trudnego do osiągnięcia czasu poniżej 26 s. Do KLUBU 25 należeć może każdy kto osiągnie czas jednego okrążenia poniżej 26 s. Osiągnięcie takiego czasu świadczy o tym, że jesteś szybkim kierowcą i potrafisz jeździć gokartem. Wszyscy klubowicze zyskują dodatkowe przywileje: mogą jeździć szybszymi gokartami, uczestniczyć w wyścigach pod prąd oraz wszelkich wyścigach specjalnych np. ze zmienioną konfiguracją toru.

ICE KARTING.png

ICE KARTING

KLUB 25
SZKOLKA KARTING
ICE

Jeżeli zima na to pozwoli ścigamy się na oponach z kolcami po lodzie.

bottom of page