top of page

Tor Półwysep został zaprojektowany w taki sposób, aby wzbudzać niesamowite wrażenia z jazdy, gwarantując przy tym maksimum bezpieczeństwa. Jego długość (350m) i szerokość (8-12m) w połączeniu z autorskim projektem malowania asfaltowej nawierzchni, zapewniają komfort jazdy jednocześnie aż dziesięciu uczestnikom wyścigu. Infrastruktura naszego obiektu jest bardzo rozbudowana i składa się z wielu elementów pełniących różne funkcje. Są to między innymi: pułapki żwirowe, które natychmiast zatrzymują kierowców wyjeżdżających poza prawidłowy tor jazdy oraz wały i wyspy zieleni, w których umieszczono elementy absorbujące uderzenia - bandy i pasy HDPE. Uzupełnienie infrastruktury naszego obiektu oraz jego bezpośrednie otoczenie stanowi bujna roślinność w postaci wrzosów, nadmorskich traw, wielu gatunków roślin iglastych i liściastych. Wykorzystana zieleń nawiązuje do roślinności typowej dla regionu, w którym się znajdujemy, jednocześnie podkreślając naszą unikatową i nadmorską lokalizację.


Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu firmy AMB, który wraz z oprogramowaniem Race Facer pozwala na pomiar czasu z dokładnością do 0,001 s. Każde okrążenie jest rejestrowane, a czas każdego okrążenia można śledzić na bieżąco podczas jazdy na tablicy LED lub po wyścigu, analizując wygenerowany raport przejazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym. przedstawiony jest na nim dokładny opis toru i droga optymalnego pokonywania zakrętów.

bottom of page