Tor Półwysep został zaprojektowany w taki sposób, aby wzbudzać niesamowite wrażenia z jazdy gwarantując przy tym maksimum bezpieczeństwa. Jego długość (350m) i szerokość ( 8-12m) w połączeniu z autorskim projektem malowania asfaltowej nawierzchni zapewniają komfort jazdy dla nawet dziesięciu uczestników jednocześnie. Rozbudowana architektura toru składa się z wielu elementów pełniących różnorodne funkcje.  Są to m.in pułapki żwirowe natychmiastowo zatrzymujące kierowców wyjeżdżających poza prawidłowy tor jazdy, wały i wyspy zieleni skrywające elementy absorbujące uderzenia - bandy i pasy HDPE. Architekturę toru uzupełniają estetyczne elementy w postaci bujnej roślinności: wrzosów, nadmorskich traw, wielu gatunków roślin iglastych i liściastych, które nawiązują do roślinności typowej dla regionu, w którym się znajdujemy.

Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu firmy AMB, który wraz z oprogramowaniem Karting Manager pozwala na pomiar czasu z dokładnością do 0,001 s. Każde okrążenie jest rejestrowane a wyniki można śledzić na bieżąco na tablicy LED lub po wyścigu, analizując wygenerowany raport przejazdu. 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym. przedstawiony jest na nim dokładny opis toru i droga optymalnego pokonywania zakrętów.

  • White Facebook Icon
  • Biały YouTube Ikona
  • White Instagram Icon
  • White Google+ Icon

Copyright © 2018 Tor Półwysep