SWS WHITE.png

TERMINARZ 2022 

TERMINARZ 2022

logo kwadrat_edytowane.jpg
Informacje

SWS SPRINT CUP

TERMINARZ 2022 

logo kwadrat_edytowane.jpg
logo kwadrat_edytowane.jpg

TERMINARZ 2022 

SWS WHITE.png

WYNIKI 2022

logo kwadrat_edytowane.jpg
Informacje

SWS SPRINT CUP

 - Wyścig w kierunku normal zwyciężył Wiktor Wota, na drugim miejscu zawody ukończył Mateusz Madajewski, a podium uzupełnił Szymon Dołżycki.​

 - W odwrotnym kierunku jazdy, podium identycznie jak w przypadku pierwszej rundy.

1. Wiktor Wota 2. Mateusz Madajewski 3. Szymon Dołżycki.

Ściganie zaczęliśmy od "rewersa", a zwycięzcą został po raz kolejny Wiktor Wota, tuż za nim na metę dojechał Mateusz Madajewski, a na najniższym stopniu podium stanął Szymon Dołżycki.

 -  W drugiej rundzie tego dnia, w kierunku Normal zwycięzcą został po raz czwarty już w tym roku Wiktor Wota, drugie miejsce tym razem należało do Szymona Dołżyckiego, a trzecią pozycję zajął debiutujący w zawodach na naszym torze Patryk Gacka.

 - Pierwszy wyścig bez faworyta, a więc wszyscy ostrzyli "kły" na wygraną.

W kierunku normal, zwycięstwo dosłownie rzutem na taśmę, wyprzedzaniem na przedostatnim okrążeniu wyrwał jedyny junior w stawce, Mateusz Madajewski! Natomiast "przegrał" ten wyścig, po fatalnym błędzie Szymon Dołżycki, plasując się na drugiej pozycji, podium zamknął Radosław Wota.

 - Druga runda oczywiście w odwróconej konfiguracji toru. 

Tutaj bardzo pewne zwycięstwo Szymona Dołżyckiego, na drugim stopniu podium tym razem stanął Mateusz Madajewski, a formę i miejsce z poprzedniej rundy utrzymał Radosław Wota.

  - Ostatnie zawody w marcu, rozpoczęliśmy od "rewersa". Tym razem zwyciężył Wiktor Wota, który na metę dojechał 0.3 sekundy szybciej od drugiego, Szymona Dołżyckiego. Podium uzupełnił najmłodszy uczestnik zawodów Mateusz Madajewski.

  - W kierunku "normal" dosyć pewne zwycięstwo Szymona Dołżyckiego. Za jego plecami o drugie miejsce "bili" się Wiktor Wota oraz Mateusz Madajewski. Niestety i tym razem Mateusz musiał uznać wyższość starszego kolegi. Drugi zatem przeciął linię mety Wiktor Wota, a tuż za jego plecami dojechał Mateusz Madajewski.

WYNIKI 2022

logo kwadrat_edytowane.jpg
Informacje

SWS JUNIOR CUP

    - Pierwsze w historii Toru Półwysep zawody dla dzieci poniżej 15. roku życia. Deszczowo i mokro, jednak to nie stanęło nam na przeszkodzie i zaczęliśmy od kierunku normal.

Tutaj zwycięzcą został Alex Sienkiewicz, drugie i trzecie miejsce należało do podopiecznych trenera Jakuba Tworzowskiego. Drugi dojechał Franek Dobke, a trzeci Hubert Fenc.

    - Na rewersie, rewelacyjny wyścig w wykonaniu Kordiana Krzymińskiego, który pomimo dwukrotnego wypadnięcia z toru dojechał na metę jako pierwszy. Drugie miejsce należało do Alexa Sienkiewicza, a na najniższym stopniu podium stanęła jedyna startująca dziewczyna Karolina Dołżycka.

    - Drugie zawody na Naszym torze, dla juniorów, Tym razem, młodzi kierowcy mieli okazję pościgać się w pięknej słonecznej aurze, na suchym i nieziemsko przyczepnym torze.

W kierunku rewers pewne zwycięstwo odnotował Mateusz Madajewski, jadąc bardzo dobrym i równym tempem. Drugie miejsce zajął Alex Sienkiewicz, a podium dość szczęśliwie, po błędzie Michała Siejki (9 lat!) na jednym z ostatnich okrążeń uzupełniła Karolina Dołżycka!

   - W kierunku normal, dominacja po raz kolejny Mateusza Madajewskiego, drugi stopień podium bardzo szybka dziewczyna Karolina Dołżycka, która wymieniła się miejscami z Alexem Sienkiewiczem.

     - Trzecie i ostatnie spotkanie juniorów przed Północną Ligą Kartingową. Na starcie stanęło 7 zawodników, nitka toru została delikatnie zmodyfikowana, a młodzież poradziła sobie wyśmienicie z tym zadaniem. 

W kierunku rewers, zwycięzcą po bardzo równym przejeździe został Mateusz Madajewski z przewagą 7.2 sekundy nad drugim Alexem Sienkiewiczem. Alex musiał się pół wyścigu bronić przed nieustannie atakującym Kordianem Krzymińskim, który ostatecznie zakończył zawody na trzecim miejscu.

     - W kierunku normal kolejne zwycięstwo odnotował Mateusz Madajewski, drugi ponownie zakończył wyścig finałowy Alex Sienkiewicz, a trzeci dojechał Kordian Krzymiński, który znowu deptał po piętach Alexa.

   

WYNIKI 2022

logo kwadrat_edytowane.jpg
Informacje