top of page
gp.png
ENDURO.png

Wyścig drużynowy Enduro sprawi, że poszczególni członkowie zespołów nie tylko wzajemnie poznają swoje słabe i mocne strony, zintegrują się oraz pogłębią relacje, ale również zdefiniują role zespołowe poprzez ścisłą współpracę w grupie.

5 minut kwalifikacji

50 minut wyścigu

   Wyścig drużynowy ENDURO obejmuje 5 minut kwalifikacji oraz 50 minut wyścigu.

Na starcie drużynowego wyścigu podstawiamy odpowiednią ilość w pełni zatankowanych gokartów.

Kluczowym elementem wyścigu Enduro jest współpraca zespołowa, gdyż każda drużyna sama musi zadecydować o swojej strategii, np. liczba zmian, kolejność, sygnalizowanie zmian.

 

   Zawodnicy podzieleni są na rywalizujące ze sobą zespoły, każdy uczestnik musi usiąść za kierownicą gokarta przynajmniej raz.

 

   Formuła wyścigu rozpoczyna się od kwalifikacji, podczas których przedstawiciele każdej drużyny walczą o pozycje, z których wystartują w głównym wyścigu. Przedstawiciel wybierany jest przez drużynę według własnych kryteriów.

W czasie wyścigu liczba zmian w każdej drużynie musi wynieść min. tyle, ile jest osób w najliczniejszym zespole.

 

   Wyścig wygrywa drużyna z największą liczbą okrążeń.

 

   Minimalna liczba uczestników: 16 os./8 drużyn.

   Maksymalna liczba uczestników: 50 os./10 drużyn

kisspng-computer-icons-icon-design-symbo
CZŁOWIEK_PNG.png
kisspng-computer-icons-money-bag-dollar-
kisspng-car-odaiba-go-kart-kart-racing-c
kisspng-computer-icons-icon-design-speed
min. 8 drużyn
max. 10 drużyn
drużyna
min. 2 os.
max. 5 os.
499 zł / drużyna
5 + 50 min
ok 1 h
  1. Przed wstępem na tor Uczestnicy oraz ich opiekunowie powinni zapoznać się z regulaminem toru. Akceptacji regulaminu dokonuje się poprzez zarejestrowanie się w systemie "Karting Manager" w recepcji toru.

  2. Uczestnik biorący udział w przejazdach i wyścigach nie może znajdować się pod wpływem alkoholu oraz innych środków mogących wpłynąć na reakcje kierującego pojazdem.

  3. Należy również zwrócić uwagę na to, czy nie istnieją inne okoliczności ani żadne przeciwwskazanie do wzięcia udziału w wyścigach m.in. ciąża, problemy z kręgosłupem, problemy z ciśnieniem i sercem oraz inne problemy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie i bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników wyścigów.

  4. Organizator może odmówić sprzedaży biletu osobie wobec której zachodzi podejrzenie niespełnienia powyższych warunków oraz niedostosowania się do regulaminu toru, bez przeprowadzania jakichkolwiek testów i badań.

zakaz klapki.png
zakaz alk.png
zakaz szpilki.png
szpinak logo.png

MENU DLA FIRM

Czas spędzony na Torze Półwysep to nie tylko zawody gokartowe ale również okazja do zasmakowania dań kuchni włoskiej sewowanych przez restauracje Szpinak. W ofercie restauracji znajduję się także menu grillowe, wegeteriańskie oraz bogata karta win, drinków oraz alkoholi. Alkohol spożywamy oczywiście po zakończeniu zawodów. :) WIĘCEJ...

logo e-sklep.png

Aby dodać odpowiednią otoczkę każdemu wydarzeniu, niezbędnych będzie nam kilka drobiazgów. Proponujemy zapoznać się z asortymentem naszego E-Sklepu znajdziemy w nim m.in. puchary, medale, dyplomy którymi zwieńczymy zwyciezców podczas uroczystej dekoracji  oraz akcesoria, gadżety, odzież gokartową które będą świetnymi nagrodami oraz upominkamni dla wszystkich uczestników wydarzenia. WIĘCEJ...

Snag_4cb50574.png
Snag_4cb4f641.png
Snag_4cb4fcaa.png
Snag_4cb4eb35.png
Snag_4cb4db08.png
kisspng-escobar-computer-icons-call-icon
bottom of page