top of page
gp.png
gp.png

Formuła Grand Prix jest bardzo rozbudowana i obejmuje kolejno: etap treningu, kwalifikacje trwające 5 minut i wyścig półfinałowy trwający 10 minut. Całą rozgrywkę wieńczy finał obejmujący 20 okrążeń.

5 minut treningu

5 minut kwalifikacji

10 minut wyścig półfinałowy

20 okrążeń wyścigu finałowego

   Treningi i kwalifikacje kierowcy jadą w tych samych grupach. Wyścigi półfinałowe rozpoczynają się z wywalczonych w czasie kwalifikacji miejsc startowych.

 

Do wyścigu finałowego kwalifikuje się tylko określona liczba osób z półfinałów grup A,B,C. Liczba osób w finale jest zależna od wielkości całej grupy:

  • 16-20 osób - finał 7 osób

  • 21-30 osób - finał 9 osób

  • 31 i powyżej - finał 10 osób (w tym jedna dodatkowa osoba "lucky loser" - osoba, która uzyskała najlepszy czas w półfinałach grup D i niżej.

 

   Finał rozpoczyna się z wywalczonych wcześniej miejsc startowych. Miejsca startowe kolejno zajmują osoby z grup: A - 4 osoby + B - 3 osoby + C - 2 osoby + "lucky loser".

Finał obejmuje 20 okrążeń, wygrywa osoba, która jako pierwsza pokona ten dystans.

   Cena obejmuje koszt wyścigu oraz kominiarki pod kask dla każdego uczestnika imprezy. Ponadto, każdy wyścig poprzedzony jest szkoleniem z zakresu techniki jazdy oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze.

 

Istnieje również możliwość modyfikacji powyższego wyścigu w postaci: startu dobieganego, startu lotnego, doważenia gokartów, zmiany konfiguracji toru, nagród dla zwycięzców - puchary, dyplomy. Każda zmiana podstawowej formuły wyścigu wiążę się z indywidualnie naliczaną opłatą.

kisspng-computer-icons-icon-design-symbo
kisspng-computer-icons-money-bag-dollar-
kisspng-car-odaiba-go-kart-kart-racing-c
cup.png
kisspng-computer-icons-icon-design-speed
299 zł/os.
5+5+10 min
finał 20 laps
ok 1h 20 min
  1. Przed wstępem na tor Uczestnicy oraz ich opiekunowie powinni zapoznać się z regulaminem toru. Akceptacji regulaminu dokonuje się poprzez zarejestrowanie się w systemie "Karting Manager" w recepcji toru.

  2. Uczestnik biorący udział w przejazdach i wyścigach nie może znajdować się pod wpływem alkoholu oraz innych środków mogących wpłynąć na reakcje kierującego pojazdem.

  3. Należy również zwrócić uwagę na to, czy nie istnieją inne okoliczności ani żadne przeciwwskazanie do wzięcia udziału w wyścigach m.in. ciąża, problemy z kręgosłupem, problemy z ciśnieniem i sercem oraz inne problemy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie i bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników wyścigów.

  4. Organizator może odmówić sprzedaży biletu osobie wobec której zachodzi podejrzenie niespełnienia powyższych warunków oraz niedostosowania się do regulaminu toru, bez przeprowadzania jakichkolwiek testów i badań.

zakaz klapki.png
zakaz alk.png
zakaz szpilki.png
szpinak logo.png

MENU DLA FIRM

Czas spędzony na Torze Półwysep to nie tylko zawody gokartowe ale również okazja do zasmakowania dań kuchni włoskiej sewowanych przez restauracje Szpinak. W ofercie restauracji znajduję się także menu grillowe, wegeteriańskie oraz bogata karta win, drinków oraz alkoholi. Alkohol spożywamy oczywiście po zakończeniu zawodów. :) WIĘCEJ...

logo e-sklep.png

Aby dodać odpowiednią otoczkę każdemu wydarzeniu, niezbędnych będzie nam kilka drobiazgów. Proponujemy zapoznać się z asortymentem naszego E-Sklepu znajdziemy w nim m.in. puchary, medale, dyplomy którymi zwieńczymy zwyciezców podczas uroczystej dekoracji  oraz akcesoria, gadżety, odzież gokartową które będą świetnymi nagrodami oraz upominkamni dla wszystkich uczestników wydarzenia. WIĘCEJ...

Snag_4cb50574.png
Snag_4cb4f641.png
Snag_4cb4fcaa.png
Snag_4cb4eb35.png
Snag_4cb4db08.png
kisspng-escobar-computer-icons-call-icon
min. 16 os.
bottom of page