top of page
gp.png
SPRINT CUP.png

   Formuła wyścigu Sprint Cup obejmuje etap pięciominutowego treningu, kwalifikacje trwające 10 minut oraz główny wyścig finałowy, który ma 20 okrążeń - trwa ok 10 minut. W przypadku grupy powyżej 10 osób, do finału dostaje się grupa 10 osób z najlepszymi czasami okrążeń z kwalifikacji. 

5 minut treningu

10 minut kwalifikacji

20 okrążeń wyścigu finałowego

   Finał rozpoczyna się z wywalczonych wcześniej miejsc startowych. Ten rodzaj wyścigu umożliwia  każdemu z uczestników łącznie 15-25 minut jazdy gokartem i stanowi odzwierciedlenie prawdziwych zawodów kartingowych.

W przypadku grupy powyżej 10 osób, do finału dostaje się grupa 10 osób z najlepszymi czasami okrążeń z kwalifikacji. Finał rozpoczyna się z wywalczonych pozycji startowych. 

 

   Cena obejmuje koszt wyścigu oraz kominiarki pod kask dla każdego uczestnika imprezy. Ponadto, każdy wyścig poprzedzony jest szkoleniem z zakresu techniki jazdy oraz panujących zasad bezpieczeństwa na torze.

 

   Istnieje również możliwość modyfikacji powyższego wyścigu w postaci: startu dobieganego, startu lotnego, doważenia gokartów, zmiany konfiguracji toru, nagród dla zwycięzców - puchary, dyplomy. Każda zmiana podstawowej formuły wyścigu wiążę się z indywidualnie naliczaną opłatą.

kisspng-computer-icons-icon-design-symbo
kisspng-computer-icons-money-bag-dollar-
kisspng-car-odaiba-go-kart-kart-racing-c
cup.png
kisspng-computer-icons-icon-design-speed
249 zł/os.
5+10 min
finał 20 laps
ok 50 min
  1. Przed wstępem na tor Uczestnicy oraz ich opiekunowie powinni zapoznać się z regulaminem toru. Akceptacji regulaminu dokonuje się poprzez zarejestrowanie się w systemie "Karting Manager" w recepcji toru.

  2. Uczestnik biorący udział w przejazdach i wyścigach nie może znajdować się pod wpływem alkoholu oraz innych środków mogących wpłynąć na reakcje kierującego pojazdem.

  3. Należy również zwrócić uwagę na to, czy nie istnieją inne okoliczności ani żadne przeciwwskazanie do wzięcia udziału w wyścigach m.in. ciąża, problemy z kręgosłupem, problemy z ciśnieniem i sercem oraz inne problemy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie i bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników wyścigów.

  4. Organizator może odmówić sprzedaży biletu osobie wobec której zachodzi podejrzenie niespełnienia powyższych warunków oraz niedostosowania się do regulaminu toru, bez przeprowadzania jakichkolwiek testów i badań.

zakaz klapki.png
zakaz alk.png
szpinak logo.png

MENU DLA FIRM

zakaz szpilki.png

Czas spędzony na Torze Półwysep to nie tylko zawody gokartowe ale również okazja do zasmakowania dań kuchni włoskiej sewowanych przez restauracje Szpinak. W ofercie restauracji znajduję się także menu grillowe, wegeteriańskie oraz bogata karta win, drinków oraz alkoholi. Alkohol spożywamy oczywiście po zakończeniu zawodów. :) WIĘCEJ...

logo e-sklep.png

Aby dodać odpowiednią otoczkę każdemu wydarzeniu, niezbędnych będzie nam kilka drobiazgów. Proponujemy zapoznać się z asortymentem naszego E-Sklepu znajdziemy w nim m.in. puchary, medale, dyplomy którymi zwieńczymy zwyciezców podczas uroczystej dekoracji  oraz akcesoria, gadżety, odzież gokartową które będą świetnymi nagrodami oraz upominkamni dla wszystkich uczestników wydarzenia. WIĘCEJ...

Snag_4cb50574.png
Snag_4cb4f641.png
Snag_4cb4fcaa.png
Snag_4cb4eb35.png
Snag_4cb4db08.png
kisspng-escobar-computer-icons-call-icon
min. 8 os.
bottom of page